Pousada Vilarejo
| Wi-Fi | Spa i relaks Salon spa | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Położony w dogodnej lokalizacji, wygodny hotel Pousada Vilarejo Itacaré oferuje 8 pokojów z widokiem na ogród. Mirante Praia da Concha jest w nie więcej niż 600 metrach, a Plaża Jeribucacu jest w ciągu około 10 min jazdy samochodem od wygodnego hotelu.
Plaża Prainha znajduje się 3 km od tego hotelu. Village Itacare Bahia catwalk również dzieli od obiektu noclegowego w zasięgu ręki. Pousada Vilarejo jest położony prawie 10 min pieszo od dworca autobusowego Terminal Rodoviario de Itacare.
W pokojach są takie udogodnienia jak minibar, a także telewizję satelitarną dla rozrywki gości. W łazience znajdują się również oddzielna toaleta i prysznic. Klimatyzowane sypialnie są wyposażone w szafkę. Hotel oferuje gościom nowoczesne łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem.
Obiekt oferuje codziennie przepyszne śniadanie. Restauracja No Boteco która oferuje dania kuchni brazylijskiej, znajduje się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.
- Lokalne atrakcje
- Plaza Concha300 m
- Equilibrio Surf400 m
- Praia da Tiririca450 m
- Plaża Concha200 m
- Ponta do Xaréu450 m
- Local Surf School450 m
- Casa do Boneco400 m
- Farol da Praia da Concha250 m
- Mirante Praia da Concha450 m
- Lotniska
- Lotnisko Ilheus/Bahia-Jorge Amado78 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Gaśnice
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Salon spa
Usługi
- Obsługa porządkowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Kącik dzienny
- Patio
- Meble ogrodowe
- Telewizor LCD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży hotel Pousada Vilarejo?
Podróż od hotelu Pousada Vilarejo do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem. - ❓
Czy śniadanie jest wliczone w cenę rezerwacji pokoju w hotelu Pousada Vilarejo?
Tak, śniadanie w formie bufetu jest w cenie i pokoju w niektórych ofertach hotelu Pousada Vilarejo. Pamiętaj, aby potwierdzić te informacje w hotelu. - 📧
Czy hotel Pousada Vilarejo zapewnia bezprzewodowe połączenie internetowe?
Tak, hotel Pousada Vilarejo oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.